خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

کمی به گذشته برمیگردیم ، حدود ۱۰ سال پیش کمتر پزشکی احساس نیاز به طراحی سایت پیدا میکرد ، در آن زمان شیوه بازاریابی و جذب بیماران با امروز کاملا متفاوت بود ، در گذشته نه چندان دور پزشک از طریق معرفی ، تبلیغات چاپی ، تبلیغات محیطی و انواع روش های غیر اصولی مانند استفاده از بازاریابان و صرف هزینه های بسیار سنگین و پورسانت های بسیار زیاد جذب مشتری و بیمار میکردند که این روش ها در پزشکان زیبایی بسیار زیاد بود.

پس از گذشت چند سال در پزشکان این احساس ایجاد شد که بیماران آن ها به شدت کاهش یافته است و روش های قدیمی و پر هزینه برای جذب بیمار به هیچ عنوان جواب نمبدهد ، عده ی محدودی از پزشکان به طراحی وب سایت پزشکی و سئو سایت پزشکی توجه داشتند ، در آن زمان شاید تعداد پزشکانی که طراحی سایت پزشکی داشتند به تعداد انگشتان دست نمیرسید. این تاریخچه کوتاهی از طراحی سایت پزشکی است. حال در ادامه به پرسش های دیگری پاسخ میدهیم.

چرا پزشک باید سایت داشته باشد ؟
بیماران و کسانی که مشکلات مختلف دارند و میخواهند به پزشک مراجعه کنند در مرحله اول مشکل خود را در موتورهای جستجوگر جستجو میکنند ، حال چه کسانی دیده میشوند ؟ کسانی که وب سایت پزشکی دارند و در نتایج جستجو در رتبه های بالاتری قرار دارند ، بیمار به آن ها اطمینان بیشتری دارند تا پزشکانی که در مجلات و تراکت های تبلیغاتی خود را معرفی میکنند.
بیماران برای دیدن نمونه کارها و اطمینان به پزشک در قدیم به مطب مراجعه میکردند نمونه کارهای پزشک را مشاهده میکردند و مهمترین نکته برای پزشکان در گذشته شلوغی مطب آن ها بود ، این در حالی است که امروزه بیماران به وب سایت پزشک مراجعه و تمامی نمونه کارهای پزشک و توضیحات آن را مطالعه و مشاهده میکنند و وقت خود را صرف رفت و آمد های زیاد در مطب ها نمیکنند.
بیماران ، امروز به پزشکانی اطمینان میکنند که با شفافیت کامل صحبت کنند ، در گذشته بیمار به پزشک مراجعه میکرد و نمیتوانست دقیقا صحت صحبت های پزشک را متوجه شود ولی امروز با کمی جستجو در دنیای مجازی حقایق مشخص میگردد و بیمار به راحتی میتواند مقایسه و انتخاب کند.
برای تعیین وقت به بیمار اعلام میشد ساعت ۴ مطب باشید ، بیمار ساعت ۴ مراجعه میکرد و متوجه میشد که روی کاغذ اسمش نوشته شده و ۲۰ نفر در انتظار هستند و گاهی باید بین ۲ الی ۴ ساعت منتظر میماند ولی امروز بیمار به وب سایت پزشک مراجعه میکند و تعیین وقت آنلاین و دقیق را تجربه میکند.
در گذشته مردم به پزشکان محله خود ویا نهایتا یک محله آن طرف تر مراجعه میکردند ولی امروز بیمار از شهر ، استان و حتی از کشوری به کشور دیگری میرود تا بتواند پزشک مورد تایید خود را ببیند ، این اطمینان در دنیای مجازی آسان به وجود می آید ، یک طراحی سایت پزشکی اصولی شما را در نتایج جستجوی بیماران نمایش میدهد و بیمار را جذب میکنید.
آمار جدید گوگل در مورد جستجو های مردم دنیا در حوزه پزشکی توجه خیلی ها را به این آمار جلب کرد ، گوگل در آخرین آمار خود در جستجوهای پزشکی اعلام کرد بیشترین جستجوی مردم دنیا در مورد مشکلات پزشکی هست ، این آمار نشان میدهد که دوره روش های سنتی جذب بیمار به پایان رسیده است.
طراحی سایت پزشکی بیماران شما را از محله ، کوچه و منطقه شما فراتر میبرد.

قیمت طراحی سایت پزشکی بر چه اساسی مشخص میگردد و اصول قیمت گذاری طراحی سایت پزشکی بر چه اساس است ؟

اولین و مهمترین نکته در مورد قیمت گذاری و قیمت طراحی سایت پزشکی سابقه و نمونه کارهای فعال طراح وب سایت است ، هرچه طراح سایت شما نمونه کارهای فعال بیشتر و همچنین طراحی های خاص تری داشته باشد شما در ادامه روند طراحی سایت پزشکی خود آسوده تر هستید زیرا تجربه طراح وب سایت شما را راهنمایی خواهد کرد.
در قیمت طراحی سایت پزشکی بستگی به نوع طراحی سایت و نوع سیستم مدیریت محتوای وب سایت قیمت گذاری صورت میگیرد ، برای مثال طراحی اختصاصی قالب سایت پزشکی هزینه ی بیشتری نسبت به استفاده از قالب های رایگان دارد ، ویا استفاده از سیستم های مدیریت محتوای معتبر هزینه ی بیشتری خواهد داشت تا استفاده از سیستم های غیر معتبر
شاید بارها شنیده باشید که قیمت طراحی سایت پزشکی از ۸۰۰.۰۰۰ تومان اعلام میشود تا ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان ولی واقعا چه تفاوت هایی بین این قیمت ها وجود دارد و آیا سایت ۱۵.۰۰۰.۰۰۰ تومانی واقعا شما را به مخاطب واقعی میرساند و این مبلغ واقعا برای طراحی سایت پزشکی مناسب است ، قطعا جواب مشخص است و هر نوع از طراحی سایت قیمتی مشخص دارد ، طراحی سایت پزشکی با قیمت بسیار بالا به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است که واقعا در وب سایت پزشکی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی نیاز نیست و قیمت پایین طراحی سایت پزشکی هم به دلیل استفاده از سیستم مدیریت محتوای غیر معتبر است.
شکی در شرکت طراحی سایت هوشمند معادل ۸٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است و علت آن را میتونید در نمونه کارها ، تعداد نمونه کارهای طراحی سایت پزشکی و همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آن جستجو کرد.
ورود اولیه اطلاعات به صورت رایگان انجام میشود و هر ایده جدیدی که در این حوزه به وجود بیاید به رایگان بر روی طراحی سایت پزشکی شما نیز اجرا میگردد.

درباره ی hooshmand_afshinpro110

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *