خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / طراحی سایت پزشکی همراه با توضیحات و سیستم نوبت دهی انلاین

طراحی سایت پزشکی همراه با توضیحات و سیستم نوبت دهی انلاین

امکانات سایت پزشکی

نوبت دهی آنلاین

رزرواسیون آنلاین مهم ترین بخش در طراحی وب سایت پزشکی میباشد. با اجرای سیستم جامع رزرو آنلاین این امکان را در اختیار بیماران قرار می دهد تا از زمان های خالی و روزهای ویزیت مطلع شده و به آسانی و بدون مراجعه حضوری چه در محل کار باشند چه در خانه و یا هر جای دیگری، تنها با دسترسی به اینترنت بتوانند نسبت به گرفتن نوبت در روز و ساعتی که برایشان مقدور است اقدام نمایند.

تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی

اطلاعات فردی، سوابق بیماری، پروسه درمان و هر اطلاعات مروبطه دیگر در پرونده الکترونیکی بیمار ثبت می گردد و پزشک می تواند در هر لحظه به آن دسترسی داشته و در صورت لزوم آنرا به پزشک متخصص دیگری ارجاع دهد.

 پرسش و پاسخ های متداول

در این قسمت مراجعان به سایت پزشکی سوالات عمومی خود از جمله خدمات بیمه ای و بیمه های طرف قرارداد پزشک و … را مطرح ساخته و پزشک مربوطه به آنها پاسخ می دهد.

امکانات وبسایت پزشکی

امکان اشتراک گذاری

امکان اشتراک گذاری تمامی محتوای سایت های پزشکی را در شبکه های اجتماعی فراهم کنید چرا که شبکه های اجتماعی بیشتر زمان افراد را به خود اختصاص میدهند.

گالری تصاویر و ویدئو

گالری تصاویر در وب سایت های پزشکی میتواند تمامی امکانات، خدمات و تجهیزات موجود در مطب و یا درمانگاه و بیمارستان با زبان تصویر و فیلم به مراجعین نمایش داده شود.

خدمات سئو سایت های پزشکی

سئو را میتوان نکته مشترک تمامی وب سایت ها تلقی کرد.قوانین سئو را در هر وب سایتی باید جدی گرفت چرا که رعایت قوانین سئو سایت از ملزومات هر نوع وب سایتی می باشد و سایت های پزشکی نیز از این قاعده مستثنا نیستند. بازاریابی اینترنتی و بازاریابی محتوا نیز به طور قابل توجهی برای این زمینه موثر خواهد بود و می تواند باعث افزایش بازدید وب سایت و جذب مخاطب جدید شود همچنین به وسیله وب سایت می توانید با بیماران و نیازمندان توصیه های پزشکی به صورت مداوم ارتباط داشته باشید و به تعداد زیادی از آنها در کمترین زمان ممکن پاسخ دهید.