خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / طراحی سایت / طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

شاید شما هم افراد زیادی را میشناسید که وب سایت شخصی دارند ، این افراد دسته هایی از جامعه را تشکیل میدهند که شامل سلبریتی ها و افراد سر شناس ، سیاست مداران ، نمایندگان مجلس ، نمایندگان شورا ها ، اساتید دانشگاه ها ، افراد در پست ها و جایگاه های مختلف و سایر افراد مثل یک گرافیست ،طراح سایت و…

بسترهای زیادی وجود دارد که این افراد صحبت ها ، نقطه نظرات ، افکار و اعتقادات خود را مطرح کنند ، مثل توییتر و اینستاگرام و… اما هیچ کدام جای طراحی سایت شخصی را نخواهند گرفت ، رسمیت و اعتبار این اشخاص در داشتن سایت شخصی خلاصه خواهد شد .

برای مثال یک گرافیست را در نظر بگیرید که به صورت شخصی در منزل طراحی میکند ، شاید در تمامی شبکه های اجتماعی فعال باشد و نمونه کارها را در آن ها نمایش دهد ولی رسمیت را میتواند با داشتن وب سایت شخصی تجربه کند و از امکانات بیشتری برای جذب کار استفاده کند .

یا یک نماینده مجلس را در نظر بگیرید که اهداف ، نظرات ، تلاش ها و فعالیت های خود را دارد ، اما مردم هم میخواهند از این موارد مطلع شده و احساس رضایت کنند که نماینده آن ها در مجلس چه تلاش هایی برای آن ها انجام داده است . بهترین و معتبر ترین راه طراحی وب سایت شخصی است .

حال به این موضوع میپردازیم که واقعا طراحی سایت شخصی برای چه کسانی مناسب است و چطور باید شروع کرد ؟

تجربه ۱۹ ساله شرکت برنامه نویسی هوشمند میگوید وب سایت شخصی به درد کسانی میخورد که :

محصول ، خدمات و یا نظریات خاصی را به صورت شخصی ارائه میکنند
افراد سرشناس و مشهوری که مردم دنبال حرف ها و نظرات آن ها هستند
افرادی که قلم خوبی دارند و نوشته ها و افکار آن ها برای مردم مفید است
نمایندگان مجلس و شوراها
افرادی که به دنبال نظرات مردم هستند
افرادی که میخواهند سطح علمی و هنری خود را در بستر اینترنت ارائه کنند
البته این فقط بخشی از مشخصات است ، ممکن است شما واقعا نیاز به طراحی سایت شخصی داشته باشید و صرفا دوست دارید که سایت شخصی خود را راه اندازی کنید . امکانات زیادی در اختیار شما قرار خواهیم داد تا به هر دلیلی که سایت شخصی میخواهید به آن دست پیدا کنید .

درباره ی hooshmand_afshinpro110

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *