خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
اطـلاعیه بـروزرسانی و تـخفیف هـای ویژه سـایت :
خانه / درباره ما

درباره ما

هوشمند رباط چگونه بوجود آمد؟

هسته اولیه هوشمند رباط زمانی شکل گرفت که اعضا تیم پروژه های برنامه نویسی از شرکت های دیگری انجام می دادند، ایده ای که در ذهن گروه قرار داشت این بود که برنامه نویس ها در بخش مختلف به طور همزمان و ساعات مختلف بر روی یک پروژه کار کنند و تیم برنامه نویسی به صورت ۲۴ ساعته و مداوم یک پروژه را جلو ببرد.

شرکت برنامه نویسی هوشمند در سال ۱۳۸۸ شروع به فعالیت کرد.

فعالیت اولیه شرکت در زمینه آموزش های اولیه کامپیوتر بوده است

چرا باید هوشمند رباط را انتخاب کنیم؟

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمی کنیم، هوشمند رباط به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است. هدف ما رشد کسب و کار شما در بستر اینترنت و فضای مجازی است. در دیدگاه ما ارائه خدمات به مشتریان، یک فرآیند درازمدت، مناسب و سودمند برای دو طرف است. به همین جهت همواره سعی می کنیم بهترین خدمات ممکن را به مشتریان خود ارائه دهیم.
در سیستم های تولید شده توسط ما علاوه بر اینکه استانداردهای لازم در زمینه وب رعایت شده است، سادگی و کاربردپذیری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.  باشگاه مشتریان هوشمند رباط متشکل از بهترین ها در زمینه کاری خودشان است.

هوشمند رباط چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما در شرکت برنامه نویسی هوشمند سعی می کنیم که هر آنچه یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد را به او ارائه دهیم. خدمات اصلی شرکت عبارتند از:

  • طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
  • سئو و بهینه سازی سایت
  • طراحی اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS)
  • آموزش کاربردی برنامه نویسی
  • مشاوره و ارائه راهکار در زمینه بازاریابی اینترنتی
  • آموزش دوره های مقدماتی کامپیوتر

ما فقط مجری پروژه شما در فضای مجازی نیستیم، بلکه خود را مشاور شما و بخشی از اعضا تیم شما می دانیم.

چرا هوشمندرباط؟

تحلیل نیاز مشتری

از نظر تیم هوشمند رباط هر سایت مختص یک مشتری است . بنابراین طی جلساتی و با حضور تیم فنی ، نیازهای مشتری بررسی و سایت مورد نیاز وی تحلیل می گردد.

سادگی

تیم فنی شرکت در طراحی تمامی سایت ها ، سهولت استفاده از سایت و کاربردی بودن سایت را در اولویت طراحی قرار می دهد، زیرا معتقد است که از تمامی اقشار جامعه باید بتوانند از یک سایت استفاده نمایند.

گرافیک اختصاصی

یک سایت باید در نگاه اول مخاطب را از لحاظ بصری به خود جذب کند.بنابراین شرکت ما تمامی سایت های خود را کاملا به صورت اختصاصی و با تایید کامل مشتریان طراحی می نماید.

استاندارد سازی

از نظر ما سایتی باید طراحی شود که بتواند از سایر رقبای خود ، پیشی بگیرد . بنابراین هوشمند رباط کلیه سایت های خود را مطابق با استانداردهای گوگل طراحی می کند تا سایت قابلیت بالا بودن در موتورهای جستجو نسبت به سایر رقبا را داشته باشد.

 پشتیبانی

یک سایت خوب نیاز به یک پشتیبانی قوی دارد . برای اطمینان بخشیدن به مشتریان سیستم پشتیبانی را یک سال اول به صورت کاملا رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد و پس آن نیز پشتیبانی قابل تمدید خواهد بود .

“اهداف ما”

هدف ما استفاده از روش های چابک تولید نرم افزار برای بوجود آوردن نرم افزاری با کیفیت مطلوب در کمترین زمان ممکن است به گونه ای که اهداف زیر را برآورده کند:

۱٫ از نرم افزارهای آماده استفاده نکنیم در نتیجه مشکلات امنیتی و سئو برای مشتری وجود نداشته باشد

۲٫ سایت طراحی شده دقیقا طبق خواسته های مشتری ایجاد شود

۳٫ نرم افزار بوجود آمده قابلیت توسعه با زمان و هزینه مناسبی داشته باشد

۴٫ به واسطه کاهش زمان تولید هزینه تولید نیز کاسته شود و این موضوع نیز به نفع مشتری خواهد بوداهداف ما در شرکت عبارتند است از طراحی سایت به صورت کاملا حرفه ای با امکانات زیر:

الف) گرافیک اختصاصی

ب) امنیت بسیار بالا

پ) بهینه سازی شده برای گوگل

ت) منطبق با خواسته ها و نیازهای مشتریاگر بخواهیم هدف شرکت تندیس و مجموعه طراحی سایت را در ۲۴ ساعت را در جمله خلاصه کنیم، آن جمله به صورت زیر خواهد بود:

“هدف ما موفقیت کسب و کار شما است”